Poland
PL EN

Tworzenie zapytania ofertowego. Na co zwrócić uwagę?

Program
Dział szkoleń:
Organizacja procesu wyboru zaawansowanych rozwiązań
IT wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem.
Zapraszamy do udziału w szkoleniu reprezentantów kadry zarządzającej
przedsiębiorstw, którzy uczestniczą w procesie wyboru systemów IT.


Opracowanie zapytania ofertowego stanowi jeden z najważniejszych etapów wyboru zaawansowanego rozwiązania informatycznego. Źle skonstruowany dokument może stać się przyczyną wyboru niewłaściwego systemu oraz dostawcy.

Omówione zostaną m.in. następujące zagadnienia:
  • Licencjonowanie;
  • Usługi serwisowe;
  • Zestawienie kluczowych funkcjonalności;
  • Dostosowywanie systemu do aktualnej infrastruktury;
  • Ocena ofert.

Szkolenie zostanie oparte o konkretne przykłady systemów IT i ich zastosowania w przedsiębiorstwach. Uczestnicy będą mieli możliwość odbycia wizyty referencyjnej w jednym z zinformatyzowanych zakładów produkcyjnych, gdzie będą mogli zobaczyć funkcjonujące rozwiązania IT w praktyce oraz porozmawiać z managementem przedsiębiorstwa nt. procesu informatyzacji (wyzwania i trudności na etapie wyboru systemu i jego implementacji, przebieg wdrożenia, organizacja procesu, popełnione błędy, osiągnięte korzyści z wdrożenia).

Szkoleniu towarzyszyć będą prace w grupach wspólnie z naszymi Partnerami merytorycznymi, gdzie będzie można przetestować i zobaczyć w praktyce wybrane rozwiązania IT.

Przewidywany czas:
7 godz.

Uczestnicy otrzymają publikację książkową "Systemy IT w Polsce: Jak wybierać?".
Koszt szkolenia obejmuje poczęstunek oraz przerwy kawowe.

Przedsiębiorstwa, uczestniczące w szkoleniu, a które podejmą współpracę doradczą z Business Penetration & Consulting otrzymają voucher uprawniający do rabatu w wysokości wartości niniejszego szkolenia.

KONTAKT:
Sebastian Smiatek
Dyrektor Działu Usług Doradczych
M: +48 668 066 976
E: sebastian.smiatek@it-penetration.pl
Zapraszamy do udziału również w innych szkoleniach BPC Training Centre.
Biorąc udział w kilku szkoleniach oferujemy Państwu atrakcyjne rabaty cenowe.
Szkolenie Kompetencyjne Synergy Poland:
Terminy: 21 lipca 2017 r. – Zakończone
Rejestracja uczestników od godziny 08:30.
Zapytaj o inne terminy
Miejsce: Szczyrk, CKiR Orle Gniazdo
43-370 Szczyrk, ul. Wrzosowa 28a
Koszty: Szkolenie Płatne
Zobacz: Warunki Rejestracji i Uczestnictwa
Języki:
Język Polski
Organizator Generalny:
Synergy Poland Sp. z o.o.
Partner Merytoryczny:
Business Penetration & Consulting Sp. z o.o.
Wdrożenie systemu klasy ECM
 
Zbigniew Błaszczyk
Zbigniew Błaszczyk
Prezes Zarządu
FEBIT
Co trzeba zrobić lub jakie warunki trzeba spełnić aby system ECM został skutecznie wdrożony?
Przede wszystkim organizacja chcąca wdrożyć u siebie system ECM musi odczuwać taką potrzebę. Dzieje się tak najczęściej wówczas, gdy osiąga ona takie rozmiary, że brak efektywnego przepływu informacji staje się poważnym problemem w bieżącej działalności i zaczyna być barierą dla dalszego rozwoju. Przyjmuje się, że przedsiębiorstwo ma zdefiniowaną strukturę organizacyjną z jasno zdefiniowanymi kompetencjami na poszczególnych stanowiskach, a procesy decyzyjne odbywają się według ściśle określonych reguł. Wówczas możliwa jest automatyzacja takich procesów za pomocą systemów informatycznych. Niezwykle istotna dla skutecznego wdrożenia systemu ECM jest pełne zaangażowanie decydentów i ich wsparcie dla procesu wdrożenia na wszystkich etapach. Kierownik projektu wdrożeniowego (...) Czytaj Więcej »
System ERP a zmiany w prawie
podatkowym w 2017 roku
Jakub Czyżkowski
Szymon Pociask
ERP Consultant
& Team Leader
JCommerce SA
W nadchodzącym roku przedsiębiorców czeka sporo zmian w prawie podatkowym, z których wynikają nowe obowiązki w zakresie przekazywania informacji do urzędu skarbowego.
Już od 1 stycznia 2017 roku mali i średni przedsiębiorcy będą mieli obowiązek comiesięcznego przesyłania deklaracji VAT w formie jednolitego pliku kontrolnego (JPK), a więc w formie elektronicznej. Za niedochowanie tej formy grozi kara do 40 tyś złotych, więc nie warto zwlekać z wdrożeniem systemu, który zapewni obsługę deklaracji podatkowych, zgodną z wymogami Ministerstwa Finansów.
To jednak nie koniec zmian, ponieważ na przyszły rok planowane jest także uruchomienie Centralnego Rejestru Faktur (CRF), a także przymiarki do wdrożenia elektronicznych faktur i e-paragonów. Wszystkie te rozwiązania mają na celu usprawnienie walki z wyłudzeniami VAT w formie przestępstw karuzelowych (...) Czytaj Więcej »
Obieg dokumentów jednym z najbardziej
wieloznacznych i nieprecyzyjnych terminów
Marcin Kowalski
Marcin Kowalski
Prezes Zarządu
Archman Sp. z o.o.
Na rynku funkcjonuje bardzo wiele określeń, które krążą wokół tego samego obszaru tematycznego. Niektóre z nich to: obieg dokumentów, archiwizacja dokumentów, obieg pracy, workflow, ECM (Enterprise Content Management), BPM (Business Process Management). Konia z rzędem temu, kto potrafi usystematyzować te terminy pokazując jakie dzielą je różnice. Jeszcze trudniejszym zabiegiem byłoby jednoznacznie sklasyfikowanie systemów informatycznych (np. ten służy do BPM a ten do Workflow).
A gdyby na to spojrzeć od innej strony? Co łączy te terminy? Do czego firmy potrzebują takich systemów? Czy tylko po to aby usprawnić sobie tradycyjny obieg pism, faktur, czy umów? A jeżeli nie, to jakie są następne etapy? I najważniejsze pytanie: jakich kryteriów używać przy wyborze systemu, który w przyszłości ma służyć wparciu bliżej nieokreślonych obszarów? Czytaj Więcej »
Partnerzy Technologiczni 2007 – 2017:
Patronat Medialny 2007 – 2017:
Zapoznałem się
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie
oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności Grupy BPC.
Konferencja w Katowicach 26 września 2017 r. Informacje Agenda Organizatorzy Rozwiązania Rejestracja Sponsorzy Patroni Medialni
Konferencja w Gdyni 28 września 2017 r. Informacje Agenda Organizatorzy Rozwiązania Rejestracja Sponsorzy Patroni Medialni
Konferencja w Poznaniu 12 października 2017 r. Informacje Agenda Organizatorzy Rozwiązania Rejestracja Sponsorzy Patroni Medialni
Konferencja w Warszawie 19 października 2017 r. Informacje Agenda Organizatorzy Rozwiązania Rejestracja Sponsorzy Patroni Medialni
Konferencja w Warszawie 20 października 2017 r. Informacje Agenda Organizatorzy Rozwiązania Rejestracja Sponsorzy Patroni Medialni
Konferencja w Krakowie 26 października 2017 r. Informacje Agenda Organizatorzy Rozwiązania Rejestracja Sponsorzy Patroni Medialni