Poland
PL EN

Forum IT: Now's Your Move

Rejestracja
  Dane Delegata na Forum IT:
Imię i Nazwisko
Stanowisko
Telefon Kontaktowy
Adres E-Mail
  Dane Uczestnika (Przedsiębiorstwa):
Nazwa Firmy
Adres Firmy
Kod Pocztowy
Miejscowość
Numer NIP
  Proszę wskazać obszar, który
jest dla Pani/Pana interesujący:
 
 1. Wzbogacenie portfolio produktowego w obszarze:
   Produkcyjnym
   Dystrybucyjno-handlowym
 2. Nawiązanie współpracy z dostawcami rozwiązań informatycznych
  celem zbudowania lub poszerzenia sieci dilerskiej dla własnych
  rozwiązań IT w obszarze:
   Produkcyjnym
   Dystrybucyjno-handlowym
 
  Udział w Forum IT jest płatny.
Zobacz: Warunki Rejestracji i Uczestnictwa
Uczestniczy: osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będąca osobą prawną,
której ustawa przyznaje zdolność prawną, prowadząca działalność gospodarczą oraz dokonująca
rejestracji w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, nie będąca konsumentem.
Oświadczam, że jestem osobą upoważnioną do rejestracji przy pomocy niniejszego Formularza Rejestracyjnego, złożenia oświadczenia woli w przedmiocie przyjęcia Oferty Forum IT oraz wzięcia udziału w Forum IT – w imieniu i na rzecz podmiotu, który reprezentuję (Uczestnika).
Oświadczam, iż przyjmuję ofertę Forum IT na warunkach określonych w niniejszym Formularzu Rejestracyjnym, Warunkach Rejestracji i Uczestnictwa ( http://synergia-it.pl/szkolenie/forum-it/warunki/ ) oraz na dedykowanej Stronie Internetowej Forum IT ( http://synergia-it.pl/szkolenie/forum-it/ ).
W związku z zamiarem wzięcia udziału w Forum IT, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Synergy Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych, jako osoby kontaktowej, w celach związanych z organizacją Forum IT oraz na przekazywanie osobom trzecim, współpracującym z Synergy Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych, w celach marketingowych. Wyrażam również zgodę na otrzymywanie od Synergy Poland Sp. z o.o. drogą elektroniczną informacji handlowej dotyczącej Forum IT lub działalności Business Penetration & Consulting Sp. z o.o. oraz Synergy Poland Sp. z o.o. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, iż mam dostęp do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania, a także do cofnięcia wyżej wyrażonych zgód.
  Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia.
Potwierdzenie rejestracji zostanie dokonane przez Organizatora w najbliższym możliwym terminie.
  Dokonaj Rejestracji
 
Forum IT:
Terminy: 24 sierpnia 2017 r.
Zapytaj o inne terminy
Miejsce: Chorzów, Hotel Gorczowski ****
41-506 Chorzów, ul. Stefana Batorego 35
Koszty: Spotkanie Płatne
Zobacz: Warunki Rejestracji i Uczestnictwa
Języki:
Spotkanie prowadzone w języku polskim
oraz w języku angielskim z tłumaczeniem
symultanicznym na język polski
Hotel Gorczowski ****
Organizator Generalny:
Synergy Poland Sp. z o.o.
Partner Merytoryczny:
Business Penetration & Consulting Sp. z o.o.
Big Data
 
Krystyna Zięba
Krystyna Zięba
Wiceprezes Zarządu
Virtual Technologies
IT Sp. z o.o.
W IT wszystko kręci się wokół Big Data. Każda współczesna firma zbiera dziś ogromne ilości danych dotyczących własnej działalności oraz zachowań i preferencji swoich klientów. Sztuką jest dokonać właściwej ich analizy i spożytkować uzyskane informacje tak, by jak najbardziej przysłużyły się firmie.
Nowoczesna analityka biznesowa, zwana Analityką 3.0, pozwala na odkrywanie przyczyn zaistniałych zdarzeń, wychwytywanie prawidłowości, ale także, co niezwykle istotne, na tworzenie prognoz i predykcji, czyli przewidywanie, czego możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości. Zastosowanie zaawansowanej analityki dla bardzo dużej ilości danych, umożliwia optymalizowanie swoich działań, lepsze planowanie biznesowe i budowanie przewagi konkurencyjnej.
Czytaj Więcej »
System ERP a zmiany w prawie
podatkowym w 2017 roku
Jakub Czyżkowski
Szymon Pociask
ERP Consultant
& Team Leader
JCommerce SA
W nadchodzącym roku przedsiębiorców czeka sporo zmian w prawie podatkowym, z których wynikają nowe obowiązki w zakresie przekazywania informacji do urzędu skarbowego.
Już od 1 stycznia 2017 roku mali i średni przedsiębiorcy będą mieli obowiązek comiesięcznego przesyłania deklaracji VAT w formie jednolitego pliku kontrolnego (JPK), a więc w formie elektronicznej. Za niedochowanie tej formy grozi kara do 40 tyś złotych, więc nie warto zwlekać z wdrożeniem systemu, który zapewni obsługę deklaracji podatkowych, zgodną z wymogami Ministerstwa Finansów.
To jednak nie koniec zmian, ponieważ na przyszły rok planowane jest także uruchomienie Centralnego Rejestru Faktur (CRF), a także przymiarki do wdrożenia elektronicznych faktur i e-paragonów. Wszystkie te rozwiązania mają na celu usprawnienie walki z wyłudzeniami VAT w formie przestępstw karuzelowych czy fałszowania faktur, a także zmniejszenie tzw. luki podatkowej. Czytaj Więcej »
Obieg dokumentów jednym z najbardziej
wieloznacznych i nieprecyzyjnych terminów
Marcin Kowalski
Marcin Kowalski
Prezes Zarządu
Archman Sp. z o.o.
Na rynku funkcjonuje bardzo wiele określeń, które krążą wokół tego samego obszaru tematycznego. Niektóre z nich to: obieg dokumentów, archiwizacja dokumentów, obieg pracy, workflow, ECM (Enterprise Content Management), BPM (Business Process Management). Konia z rzędem temu, kto potrafi usystematyzować te terminy pokazując jakie dzielą je różnice. Jeszcze trudniejszym zabiegiem byłoby jednoznacznie sklasyfikowanie systemów informatycznych (np. ten służy do BPM a ten do Workflow).
A gdyby na to spojrzeć od innej strony? Co łączy te terminy? Do czego firmy potrzebują takich systemów? Czy tylko po to aby usprawnić sobie tradycyjny obieg pism, faktur, czy umów? A jeżeli nie, to jakie są następne etapy? I najważniejsze pytanie: jakich kryteriów używać przy wyborze systemu, który w przyszłości ma służyć wparciu bliżej nieokreślonych obszarów? Czytaj Więcej »
Partnerzy Technologiczni 2007 – 2017:
Patronat Medialny 2007 – 2017:
Zapoznałem się
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie
oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności Grupy BPC.