Poland
PL EN

Synergy Days 2017 – Chorzów, Blok III, 20 czerwca 2017 r.

Prezenty
LAPTOP OD VECTO
Firma VECTO zasponsorowała dla uczestników Synergy Days laptop DELL Latitude 3480.
Dell Latitude to jedna z najbardziej znanych rodzin notebooków Dell zaprojektowanych, tak aby mogły sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez środowisko biznesowe. Dell Latitude i serie C, D i E to flagowe modele klasy biznesowej marki Dell. Charakteryzują się eleganckim wyglądem i wydajną konfiguracją. Dedykowane są profesjonalistom, którzy za główny cel stawiają sobie niezawodność i wydajność zakupionego notebooka.
DELL jest wiodącym producentem komputerów dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw na całym świecie.
VOUCHER – DLA 1 UCZESTNIKA SYNERGY DAYS W CHORZOWIE
Zapraszamy Państwa do spędzenia trzech niezapomnianych dni w klimacie uzdrowiska Długopole Zdrój. Oferujemy chwilę relaksu w luksusowym hotelu z Centrum SPA Medical oraz klimatyczną restauracją serwująca potrawy kuchni europejskiej.
W programie:
 • 2 noclegi dla 2 osób ze śniadaniem w formie bufetu;
 • 2 obiadokolacje dla 2 osób;
 • Bezpłatny dostęp do basenu, saun, centrum fitness.
Spa Medical Dwór Elizy
VOUCHER NA KRĘGLE – DLA 10 UCZESTNIKÓW SYNERGY DAYS W CHORZOWIE
VOUCHER NA BILARD – DLA 10 UCZESTNIKÓW SYNERGY DAYS W CHORZOWIE
Dla uczestników konferencji centrum rozrywki Gravitacja przygotowało:
 • 10 Voucherów na kręgle upoważnia bezterminowo na godzinę gry.
  Na jednym torze może grać 8 osób jednocześnie.
  Wszystkie tory otrzymały międzynarodowy certyfikat ZKP.
 • 10 Voucherów na bilard umożliwiających godzinną grę
  bez ograniczeń związanych z terminem.
  Na sali znajdują się 4 certyfikowane stoły do bilardu.
Lokal wyposażono w 12 torów bowlingowych, 4 stoły do gry w bilard, część rozrywkową z parkietem, nowoczesnym systemem nagłośnienia i oświetlenia, konsolą DJ oraz wieloosobowymi lożami;
Gravitacja Katowice
PrezentMarzeń – ZA KIEROWNICĄ
Zestaw prezentowy "Za Kierownicą" to pakiet przeżyć o charakterze motoryzacyjnym. Wśród propozycji znajdują się jazdy super autami na terenie profesjonalnego toru, między innymi Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Aston Martin DB9 lub Porsche 911 GT 3.
Jak wygląda zestaw prezentowy?
Zestaw prezentowy "Za Kierownicą" to katalog opisujący każdą atrakcję oraz voucher rezerwacyjny. W katalogu znajdują się szczegółowe informacje o każdej atrakcji. Na voucherze znajduje się krótka instrukcja jak należy dokonać rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
Prezent Marzeń
INTERSKILLS
Dla uczestników konferencji firma Interskills przygotowała Vouchery pozwalające na grę w Paintball, które można wykorzystać na wszystkich podanych arenach:
http://www.interskills.pl/paintball.html
Interskills
POBYT W PAŁACU CHOJNATA
Pałac Chojnata ufundował dla uczestników konferencji Synergy Days Vouchery na dwa noclegi dla dwóch osób w apartamencie wraz ze śniadaniem. Dodatkowo uroczystą i romantyczną kolację z lampką wina, składająca się z czterech dań oraz masaż relaksacyjny.
Pałac Chojnata
BREAK THE CODE
Gry typu real life escape cieszą się coraz większą popularnością. Break The Code jest pierwszym miejscem na Śląsku, w którym można sprawdzić ten nowy rodzaj rozrywki. To właśnie tutaj można wejść do gry i spróbować złamać kod.
Voucher podarunkowy umożliwia na przeniesienie się do pokoju, w którym czeka na graczy wiele zagadek do rozwiązania.
Break The Code
LOCKED UP
Firma LOCKED UP ufundowała uczestnikom Synergy Days w Chorzowie Vouchery do Escape Room w Katowicach.
Escape Room to doskonała forma rozrywki, jak również miejsce spotkań firmowych, wycieczek, grup szkolnych. To także miejsce gdzie można z powodzeniem zorganizować urodziny w gronie przyjaciół, wieczór panieński lub kawalerski. Realizujemy także mobilne gry escape the room w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta. Escape House to z kolei jedyna w swoim rodzaju gra typu escape the room dedykowana bardzo dużym grupom.
Locked UP
Synergy Days 2017 – Chorzów, Blok III
Termin: 20 czerwca 2017 r.
Wtorek, 08:00
Miejsce: Chorzów, Hotel Gorczowski ****
41-506 Chorzów, ul. Stefana Batorego 35
Koszty: Spotkanie Bezpłatne
(w tym: lunch dla uczestników, przerwa kawowa)
Język:
Spotkanie prowadzone
w języku polskim
Hotel Gorczowski ****
Organizatorzy Synergy Days:
Synergy Poland Sp. z o.o. Business Penetration & Consulting Sp. z o.o.
Partnerzy Technologiczni:
Soneta Sp. z o.o. Grupa Dr IT Controlling Systems Sp. z o.o. Humansoft Sp. z o.o. JCommerce S.A. Microsoft Sp. z o.o. Archman Sp. z o.o. Intense Group Sp. z o.o. elliteq sp. z o.o. INGENES Sp. z o.o. ASTRAFOX Sp. z o.o. Exact Software Poland Sp. z o.o. MAGRA Spółka Jawna
Sponsor Generalny:
Vecto Sp. z o.o.
Sponsorzy:
Spa Medical Dwór Elizy Filharmonia Śląska Gravitacja Katowice Księgarnia Internetowa Helion.pl Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o. AutoID Polska S.A. MAGRA Spółka Jawna Prezent Marzeń Interskills Pałac Chojnata Break The Code Locked UP KLER SA
Big Data
 
Krystyna Zięba
Krystyna Zięba
Wiceprezes Zarządu
Virtual Technologies
IT Sp. z o.o.
W IT wszystko kręci się wokół Big Data. Każda współczesna firma zbiera dziś ogromne ilości danych dotyczących własnej działalności oraz zachowań i preferencji swoich klientów. Sztuką jest dokonać właściwej ich analizy i spożytkować uzyskane informacje tak, by jak najbardziej przysłużyły się firmie.
Nowoczesna analityka biznesowa, zwana Analityką 3.0, pozwala na odkrywanie przyczyn zaistniałych zdarzeń, wychwytywanie prawidłowości, ale także, co niezwykle istotne, na tworzenie prognoz i predykcji, czyli przewidywanie, czego możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości. Zastosowanie zaawansowanej analityki dla bardzo dużej ilości danych, umożliwia optymalizowanie swoich działań, lepsze planowanie biznesowe i budowanie przewagi konkurencyjnej.
Czytaj Więcej »
System ERP a zmiany w prawie
podatkowym w 2017 roku
Jakub Czyżkowski
Szymon Pociask
ERP Consultant
& Team Leader
JCommerce SA
W nadchodzącym roku przedsiębiorców czeka sporo zmian w prawie podatkowym, z których wynikają nowe obowiązki w zakresie przekazywania informacji do urzędu skarbowego.
Już od 1 stycznia 2017 roku mali i średni przedsiębiorcy będą mieli obowiązek comiesięcznego przesyłania deklaracji VAT w formie jednolitego pliku kontrolnego (JPK), a więc w formie elektronicznej. Za niedochowanie tej formy grozi kara do 40 tyś złotych, więc nie warto zwlekać z wdrożeniem systemu, który zapewni obsługę deklaracji podatkowych, zgodną z wymogami Ministerstwa Finansów.
To jednak nie koniec zmian, ponieważ na przyszły rok planowane jest także uruchomienie Centralnego Rejestru Faktur (CRF), a także przymiarki do wdrożenia elektronicznych faktur i e-paragonów. Wszystkie te rozwiązania mają na celu usprawnienie walki z wyłudzeniami VAT w formie przestępstw karuzelowych czy fałszowania faktur, a także zmniejszenie tzw. luki podatkowej. Czytaj Więcej »
Obieg dokumentów jednym z najbardziej
wieloznacznych i nieprecyzyjnych terminów
Marcin Kowalski
Marcin Kowalski
Prezes Zarządu
Archman Sp. z o.o.
Na rynku funkcjonuje bardzo wiele określeń, które krążą wokół tego samego obszaru tematycznego. Niektóre z nich to: obieg dokumentów, archiwizacja dokumentów, obieg pracy, workflow, ECM (Enterprise Content Management), BPM (Business Process Management). Konia z rzędem temu, kto potrafi usystematyzować te terminy pokazując jakie dzielą je różnice. Jeszcze trudniejszym zabiegiem byłoby jednoznacznie sklasyfikowanie systemów informatycznych (np. ten służy do BPM a ten do Workflow).
A gdyby na to spojrzeć od innej strony? Co łączy te terminy? Do czego firmy potrzebują takich systemów? Czy tylko po to aby usprawnić sobie tradycyjny obieg pism, faktur, czy umów? A jeżeli nie, to jakie są następne etapy? I najważniejsze pytanie: jakich kryteriów używać przy wyborze systemu, który w przyszłości ma służyć wparciu bliżej nieokreślonych obszarów? Czytaj Więcej »
Partnerzy Technologiczni 2007 – 2017:
Patronat Medialny 2007 – 2017:
Zapoznałem się
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie
oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności Grupy BPC.